12Dále »

Strana 1 z 2

20.6.2017

Už máš plány na léto?

 Letní prázdniny se nezadržitelně blíží a obzvláště pro ty, kteří zasednou do lavic vysokoškolských poslucháren nejdříve v polovině září, je to období skutečně sladké nevědomosti a blaženosti. Může to být ale i období poznávání dálek, nových a nečekaných zážitků a zkušeností. Pojďme se podívat na to, proč bys měl vyjet na léto za zkušenostmi a co pro to udělat.
Ján Žaludko
29.3.2017

Nabídky EDS v Německu

Organizace Tandem hledá celkem sedm zájemců o jednoleté zahraniční mobility Evropské dobrovolné služby v Německu od 1. července a 1. září 2017. Nabídka je určena pro mladé lidi do 30 let s bydlištěm v Česku.
Miroslav Sedláček
26.2.2016

Na zkušenou na rok jako dobrovlník do Německa!

Je to do 30 let? Nechce se Ti sedět doma? Nestuduješ či nemůžeš sehnat práci? Česko-německé koordinační centrum Tandem přináší soubor nabídek s možností stát se dobrovlník/cí jeden rok v Německu ve velmi zajímavých projektech a místech! Kolik to bude stát?
Miroslav Sedláček
15.1.2016

Nabídka zahraničních pobytů v Irsku a Anglii!

Je Ti víc jak 18 let? Nevíš co dělat o letních prázdninách? Nechceš sedět doma? Tak proč nevyužít nabídky zájezdu do outdoorového centra Lakaside v Anglii nebo YMCA Greenhill (Severní Irsko). Obojí je za pár kaček. Účastník si hradí pouze cestovné a pojištění. Stále jsou volná místa, ale zvláště v Lakeside se již blíží uzavěrka! Více v dalším textu.:-)
Miroslav Sedláček
12.10.2015

Dobrovolníkem na Slovensku

Program: Evropská dobrovolná služba, 2 místa Kdo: Dobrovolníci 17 - 30 let Délka pobytu: 1 rok Kde: Komunitní centrum Reflect http://ozstopy.wix.com/reflect , občanského sdružení Stopy, Žilina http://www.ozstopy.sk/ Co budou dělat: Práce v klubech centra (s dětmi, mládeží, maminkami, studenty středních škol), spolupráce s místním sborem Církve Bratrské. Kdy: začátek EVS říjen 2015 – leden 2016, konec říjen – prosinec 2016
Miroslav Sedláček
13.8.2015

Nabídka Evropské dobrovolné služby v Německu

Opět se blíží léto a organizce Tandem hledá zájemce o dobrovolnou službu v Německu. Pro naše partnerské organizace hledáme od září 2015 (nebo i později) na jeden rok ještě sedm dobrovolníků nebo dobrovolnic z Česka pro dobrovolnické pobyty v Německu v rámci německého programu Federální dobrovolná služba. Program funguje podobně jako známější program Erasmus+: Evropská dobrovolná služba a je pro účastníky zdarma. Dobrovolníkům je hrazeno ubytování, strava, kapesné a pojištění.
Miroslav Sedláček
14.7.2015

V. mezinárodní kulturní workshop mládeže v Nebelschützu

Kulturní dům a sdružení Nebelshütz a komunita Nebelschütz vás zvou na týdennní mezinárodní kulturní workshop pro mládež v termínu 19. 7. - 26. 7. 2015, který se uskuteční v tomto krásném městě.
Miroslav Sedláček
21.5.2015

Nabídka EDS na Slovensku!

Nevíš co dělat? Nemáš práci? Nechce se Ti studovat? A co takhle být dobrovolníkem na Slovensku? Slovenské občanské sdružení STOPY má pro Tebe dvě možnosti. Buďto je tu možnost pobýt na Slovensku tři měsíce (od července do září 2015), nebo až jeden rok (od srpna 2015 do srpna 2016). Je tu nabídka pracovat v mládežnickém klubu ESCAPE a v kumunitním centru REFLECT. Sdružení pracuje ve spolupráci s Církví bratrskou. A co za to? Zkušenosti na celý život, zaplacená cesta na místo a zpět. Ubytování, kapesné ve výši 95 EUR a 180 EUR na jídlo - měsíčně obojí.
Miroslav Sedláček
27.4.2015

Nabídky na EDS do Německa z organizace Tandem

Nabídka projektu Evropské dobrovolné služby ve vzdělávacím středisku Ackermann-Gemeinde Würzburg
Miroslav Sedláček
8.1.2015

Nabídka EDS od o. s. Tmelník

Máš chuť vyjet do zahraničí jako dobrovolník a potkat spoustu zajímavých lidí? Pracovat na něčem co má smysl pro komunitu i pro tvůj osobní rozvoj? A místo prodávání občerstvení bys raději něco smysluplnějšího? Máme něco pro tebe aktuální nabídku EVS projektů.
Miroslav Sedláček

12Dále »

Strana 1 z 2

Pokud chcete dostávat zpravodaj z této stránky, zadejte zde Váš e-mail: