Aktuální informace z NICM

z oblasti mládež a EU naleznete zde.

30.8.2016

NAROZENINOVÝ KONCERT

V pátek 9. září odstartujeme v orlovském Klubu Futra koncertem v 19 hodin nový školní rok. Nebude to jen tak nějaký koncert! Bude to koncert narozeninový, pět členů Klubu Futra bude slavit narozeniny. Vstupné je na Vás, 80 korun je požadované minimum, optimální je 100 korun, ale nikdo se nebude zlobit, když zaplatíte ještě vyšší částku.
Robert Kovarik
30.8.2016

Výstava k 95. výročí založení Městské knihovny Orlová

Od pondělí 5. září až do úterý 4. října můžete v čase otevření knihovny nahlédnou do pestré historie Městské knihovny Orlová. Minigalerie na schodišti a ve studovně bude plná zajímavého materiálu. Vstupné se za návštěvu neplatí.
Robert Kovarik
22.8.2016

Hravé tvoření, tvořivé hraní

Od čtvrtku 1.září až do konce měsíce je v Galerii Maryčka v Kulturním domě Petra Bezruče v Havířově k vidění výstava studentských prací Hravé tvoření, tvořivé hraní. Vstupné je dobrovolné.
Robert Kovarik
22.8.2016

Barvy, prostor, sny a čas

Po celý měsíc září je také možné navštívit výstavu Barvy, prostor, sny a čas v Galerii Centrum, kterou najdete v havířovském Kině Centrum. Vstup na výstavu je volný.
Robert Kovarik
22.8.2016

Krásná jako kvítka

Krásná jako kvítka je název výstavy, kterou můžete navštívit ve dnech 1. až 29. září ve Výstavní síni Viléma Wünscheho v Kulturním domě Leoše Janáčka v Havířově. Vstupné činí 20 korun pro dospělého, 10 korun pro děti, studenty a seniory.
Robert Kovarik
4.8.2016

Olympijský park v Ostravě již tento pátek!

Olympijský park Ostrava 2016 vyroste již tento pátek 5. 8.  ve třech lokalitách v centru Ostravy – na Masarykově náměstí, Černé louce a v Loděnici u Hradní lávky.  Olympijský park Ostrava 2016 bude slavnostně otevřen při zahajovacím ceremoniálu na Masarykově náměstízapálením „Ostravského kahanu", symbolu olympijského ohně.
Miroslav Sedláček
2.8.2016

Toto je mé Mexiko - Soutěž velvyslanectví Mexika v ČR

Velvyslanectví Mexika v České republice, institut Mexičanů v ČR vyhlašuje XX. ročník soutěž "Toto je mé Mexiko". Jedná se o soutěž pro děti a mládež od 6 do 14 let, kde je nutné namalovat kresbu na téma: Namalujme spolu mexické tradice a hudbu". Soutěžní kresby musí být odevzdány do 30. září na velvyslanectví.
Miroslav Sedláček
1.8.2016

Sjezd alternativní mládeže

Letošní ročník SAMu, tedy Sjezdu alternativní mládeže, má název SAMUEL. Koná se od čtvrtku 11. do neděle 14. srpna. Účastnický poplatek za celou akci včetně jídla činí 670 korun.
Robert Kovarik
1.8.2016

Promítání filmu Medvědí ostrov

Navštivte promítání unikátního adrenalinového dokumentárního filmu Medvědí ostrov v neděli 7. srpna v 19 hodin v orlovském Klubu Futra! Vstupné je dobrovolné.
Robert Kovarik
30.6.2016

SKOTAČENÍ aneb skotské hry na český způsob

Pátek 22. července se ve staré Orlové od15.30 ponese v duchu tradičních skotských soutěžních disciplín. Prostory hřiště TJ Slovan Orlová - Město, na ulici Fr. Palackého 791 (blízko Starého náměstí) se promění v místo nevšední zábavy. Vstup je zdarma, startovné 50 korun.
Robert Kovarik
Pokud chcete dostávat zpravodaj z této stránky, zadejte zde Váš e-mail: