Aktuální informace z NICM

celorepublikové informace naleznete zde.

Kontakty na organizace v oblasti socio patologických jevů v regionu

naleznete zde.

12Dále »

Strana 1 z 2

25.1.2019

Jarní prázdniny na Vysočině - 8. - 12. 2. 2019

Nevíš co s prázdninami? Nechce se Ti sedět doma a nudit se? Pojeď s námi za velkým dobrodružstvím do Krouny!
Miroslav Sedláček
26.2.2018

Staň se dobrovolníkem! Projekt "Nový kamarád" pokračuje!

Jsi student starší 18ti let? Zapoj se do jedinečného projektu „NOVÝ KAMARÁD" v Orlov&eac
Miroslav Sedláček
4.8.2016

Olympijský park v Ostravě již tento pátek!

Olympijský park Ostrava 2016 vyroste již tento pátek 5. 8.  ve třech lokalitách v centru Ostravy – na Masarykově náměstí, Černé louce a v Loděnici u Hradní lávky.  Olympijský park Ostrava 2016 bude slavnostně otevřen při zahajovacím ceremoniálu na Masarykově náměstízapálením „Ostravského kahanu", symbolu olympijského ohně.
Miroslav Sedláček
14.6.2016

Živá knihovna v Orlové

Informační centrum pro mládež v Orlové připravuje ve spolupráci s Gymnáziem a obchodní akademií v Orlové na čtvrtek 23. června od 8 do 10 hodin historicky první Živou knihovnu v Orlové. Že nevíte, o co jde? Jedná se o akci, která se většinou koná v knihovnách po celé republice (s podtitulem Nesuď knihu podle obalu) a která je speciální typ knihovny, kde jsou namísto knih půjčováni lidé. Tyto živé knihy jsou „čteny" pomocí rozhovorů a tím je odkrýván jejich osud. Akce je pořádána zdarma.
Miroslav Sedláček
13.11.2015

Hry s minulými životy

YMCA Orlová připravila na úterý 24. listopadu od 17 hodin v malém sále Domu kultury města Orlové přednášku Věry Noskové Hry s minulými životy.Na besedu volně navazuje diskuze. Vstupné je 50 korun. Na tuto přednášku samozřejmě platí také permanentky v ceně 150 korun na celý cyklus, které si ještě na místě můžete zakoupit.
Robert Kovarik
20.3.2015

Seminář ACT IT OUT

Týden nedaleko Křivoklátu s lidmi z Kypru, Itálie, Portugalska, Španělska a dalších zemí nabídne prostor zabývat se tím, jakou roli mohou mít metody neformálního vzdělávání například pro prevenci násilí.
Miroslav Sedláček
2.12.2014

Karvinský spolek Heřmánek potřebuje Vaši pomoc v soutěži o nový nabytek pro děti

Karvinská nezisková orgaizace Spolek Heřmánek, která v městě Karviná již více než 15 let pomáhá ohroženým a týraným dětem a mladým dospelým z dětských domovů, soutěží o vybavení pokojů pro děti! Heřmánek je v nejužším finále soutěže společnosti IKEA. Ovlivnit hlasování může široká veřejnost - pomozte Heřmánku získat nábytek pro děti! Hlasovat můžete zde. Více o Heřmánku zde.
Zdroj: www.karvina.cz
Miroslav Sedláček
24.9.2014

Konopí v lékárnách? Vypadá že do podzimu ano

Podzim, je moment, kdy by se měl spustit registr, který umožní h vydávat pacientům a to nastane ve chvíli, kdy bude vybrán pěstitel(e), jak říká lékový ústav. Klání, kdo bude moci v Česku pěstovat léčebné konopí, je v plném proudu. Do tendru, v němž by měl být na podzim vybrán vítězný pěstitel, se přihlásilo 16 uchazečů. Lékový ústav by měl do konce prázdnin vyřadit ty, kteří nesplnili potřebné podmínky.
Alena Znamenáčková
19.9.2014

Kamerový systém v Bohumíně pomáhá

NOVÝ BOHUMÍN - Kamerový systém městské policie v Bohumíně, který se průběžně dál rozšiřuje, pomáhá. V posledních dnech přispěl k dopadení hned několika pachatelů.
Alena Znamenáčková
16.9.2014

Útěk v řetězech doplní SLEZSKÝ NÁŘEZ

Milovníci adrenalinu se mohou v sobotu 4. října od brzkých ranních hodin těšit na náročný běh plný opravdu drsných disciplín. V amfiteátru pod letním kinem v Havířově odstartuje již 8. ročník Útěku v řetězech. Pokud si netroufáte přímo soutěžit, přijďte soutěžící alespoň symbolicky podpořit svým fanděním. Vstup na tuto akci i na minifestival rockových kapel SLEZSKÝ NÁŘEZ, který na ni navazuje, je díky sponzorům zcela zdarma!
Robert Kovarik

12Dále »

Strana 1 z 2

Pokud chcete dostávat zpravodaj z této stránky, zadejte zde Váš e-mail: