Děkujeme vám za zájem o koncert Keep Smiling Gospelu Orlová.
Rádi k vám přijedeme.
Jsme schopni připravit pro vás program na míru: od krátkých kulturních vložek nebo pětipísničkových vystoupení na festivalech, rozsvěcení vánočních stromů, apod. až po poctivý samostatný půldruhahodinový koncert. Koncertujeme v kostelích, kulturních domech, na venkovních pódiích, firemních večírcích…
Ohledně termínu prosím kontaktujte výbor sboru na mailu ksg(at)keep-smiling.cz. Vzhledem k tomu, že jsme amatérský sbor, musíme koncerty plánovat nejméně 2 měsíce dopředu. V případě koncertů adventních a vánočních bývají termíny obsazeny přibližně v červnu.
Od pořadatelů očekáváme: zamykatelnou šatnu/místnost pro 20 lidí, v případě zimních koncertů v nevytopených prostorách prosíme o horký čaj.
Ozvučení si můžeme zajistit sami. Pokud ozvučení zajišťují pořadatelé, potřebujeme:
– ozvučení sboru (tři kondenzátorové/sborové mikrofony, případně sólový mikrofon pro každého zpěváka)
– 2-4 mikrofony pro sólové zpěváky
– akustická kytara – DI Box/canon
– elektrická kytara – procesor/mono jack
– baskytara – DI Box/canon
– klávesy – stereo DI Box/2x canon
– bicí – dle konkrétního prostoru buď klasická sada (kopák, šroťák, tomy, OH) nebo elektronické bicí (stereo výstup) + OH na činely
Náklady koncertu se odvíjejí od vzdálenosti od Orlové (obvykle jezdíme autobusem), honoráře doprovodných hudebníků a ozvučení. Církvím a neziskovým organizacím a projektům v rámci možností rádi slevíme, ale na druhou stranu prosíme o pochopení, že náklady jsou skutečně vysoké a zaplatit se musí. Navíc koncerty „výdělečné" nám umožňují občas uspořádat i koncerty dobročinné. Koncerty mimo adventní období jsou levnější.